Мотыль желейный (КРАБ)

Мотыль желейный (КРАБ)

Код товара:
Наличие:
В наличии
Цена:
700,00 грн./шт.
Оптовые цены:
  • от 100 шт. 700,00 грн.
  

Мотиль протеїновий JELLE BAIT новинка від FISH SPORT-повністю їстівна наживка у вигляді мотиля виробляеться на основі  харчових білкових продуктів за оригінальною технологією збереження смакових властивостей компонентів, що входять до складу насадки з додаванням атрактантів без силикону. Призначена для лову мирної риби, а так же більшості хижих риб.
До складу насадки входять харчові тваринні білки (до 70%), амінокислоти, вуглеводи і жири в збалансованій пропорції близькою до оптимальної формули натурального мотиля. Насадка так само містить вітаміни, підсилювачі смаку і апетиту, комплекс ароматів з перевагою зазначеною на етикетці.  Мотиль  JELLE  BAIT, повільно розчиняючись, виділяє в водоймі хмару оригінального смаку і запаху навколо насадки протягом 1-2годин, приваблюючи рибу на покльовку. Протеїновий мотиль має смак та властивості схожі з натуральним мотилем , опаришем , але міцніше тримаються на гачку і інтенсивніше виділяють смакові ароматичні компоненти. Насадка ефективна при лові риби, як в холодній, так і в теплій воді.
Насадка нанизують на гачок  звичайним способом. Довжину мотиля персонально визначає рибалка, в залежності від умов лову. Для збільшення ефективності клювання рекомендується зміна насадки після тридцяти хвилин перебування насадки у воді, так як при тривалому перебуванні у воді частина  насадки встигне розчинитися і інтенсивність виділення запахів і смаку зменшиться. Додавання додаткових ароматів при використанні не потрібна так як мотиль достатньо ароматизований. Можливе використання при ловлі риби з підсадкою на гачок мотиля, опариша, кукурудзи та інших насадок.
Екологічно чистий 100% натуральний продукт. Безпечний для рибалки і риби

  • Дата публикации: 29.11.2017
  • Производитель: FISH SPORT